MÖBLER / Bord / Blompiedestal 9255114
*
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:30:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 09:49:37
1
600 kr
13/11 19:41:52
2
1.000 kr
15/11 16:30:39
3
800 kr
15/11 16:30:39
2
900 kr (Budbetjänt)
16/11 20:13:02
4
1.000 kr
16/11 20:13:02
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 20:15:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
27 maj kl 18:55
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:13
-
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:25
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:04
*
Blompiedestal
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 09:49:37 | 1 | 600 kr |
13/11 19:41:52 | 2 | 1.000 kr |
15/11 16:30:39 | 3 | 800 kr |
15/11 16:30:39 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:13:02 | 4 | 1.000 kr |
16/11 20:13:02 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:15:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:57 -
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
27 maj kl 18:55 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:13 -
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:25 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:04